Ciekawostki

Paralaksa tła

Ile czasu wisi balon z helem?


 

To pytanie dręczy wielu naszych Klientów. Balon z helem, ile czasu wisi w powietrzu, postanowiliśmy więc kolejny raz przybliżyć ten temat.

Balon gumowy , zwykła „kulka” wisi od 6-8 h zależy jaki jest gruby, czyli zwykle od producenta. Z naszego doświadczenia wiemy, że widełki można zaokrąglić nieznacznie w górę lub w dół.

Balon zwykły gumowy NIE LUBI PRZYTULANIA. Spokojnie wiszący balon dożywa nawet 10-11 h. Jeśli jednak nie możesz się oprzeć i go przytulać, palcować itp. licz się z tym, że po 6-8h balon widowiskowo poszybuje w dół i będzie nadawał się co najwyżej do pokopania sobie.


 

Czerwony Balon przedłuża im życie od 1 do kilku dni ???


Używamy do balonów ze specjalnego żelu HI FLOAT który uszczelnia balon. Wiadomo, HEL – ma cząsteczki mniejsze od powietrza i przenika stopniowo przez pory w gumie balona. Z żelem HI FLOAT, balon wisi od 1-5 dni.

Owszem, balony wypełnione żelem HI FLOAT oraz helem są nieznacznie droższe, ale masz pewność że odebrane dzień dwa przed imprezą – jeśli zachowasz się zgodnie z naszą instrukcją obsługi przeżyją nawet kilka dni po imprezie . No chyba że ktoś go przebije, usiądzie na nim, przepali papierosem lub przedziurawi chcąc wygadać hel albo przetrze.

ul. Wrocławska 152-154 Opole

w C.H. Karolinka

tel. 514 782 802

733 325 185